FB Lajme

Lajme te përditësuara nga FaceBook këtu do te jeni ne informacion te shpjet dhe direkt nga rrjeti social FB.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Facebook Posts

Studio Ligjore Cakrani!
Në emisionin Shqipëria Live, Top Channel u diskutua për ngjarjen që tronditi mbarë opinionin publik, aktin terrorrist në Don Bosco Tiranë ku mbeti vrarë një zonjë 58 vjeçare dhe u plagosën 5 persona të tjerë.
... See MoreSee Less

7 days ago

Video image

Comment on Facebook

Studio Ligjore Cakrani!
Në emisionin Zona Zero u diskutua për çështjen Ahmetaj.
A do ketë kërkesë nga SPAK për arrestimin e tij?

Çështja e inceneratorëve është më e nxehta dhe më e ndjeshme për publikun.
... See MoreSee Less

1 week ago

Video image

Comment on Facebook

Studio Ligjore Cakrani!
Në MCN TV folëm për ngjarjen që tronditi mbarë opinionin publikë, vrasësin serial të grave...
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Video image

Comment on Facebook

Studio Ligjore Cakrani!
Në Fax News folën për çështjen e PD.
Për çështjen McGonigal dhe pasojat që ka kryeministri Shqipërisë nga ky skandal.
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Video image

Comment on Facebook

Load more