Plotësoni formën e mëposhtme dhe do u kontaktojmë shpjet

CAKTONI NJE TAKIM

  KONTAKTET TONA

  Na gjeni ne kontaktet e mëposhtme.

  Bulevardi Ismail Qemali , pas qyteti studenti
  Vlora, Albania
  Pranë gjykatës së shkallës së parë
  Fier, Albania
  Phone:.+355 69 941 3001
  Email:avokat@studioligjorecakrani.com

  Hene te Premete:

  Te Shtunen:

  E Diel:

  9:00  – 18:00

  9:00 – 14:00

  — Mbyllur —

  MBAS DËRGIMIT TE FORMËS

  • Duhet nr tel te jet i sakte se ne do u kontaktojmë ne ketë nr.
  • Prisni telefonatën tone
  • Do tu caktohet nje ore takimi
  • Proin et orci vehicula, pulvinar urna eu

  Harta